Број на оглас: 3866882
Објавен на: 05.06.2021, 17:54
1 / 3

Јакна Nike

1.200 МКД Цената е фиксна
Тип на облека:
Јакни / сакоа
Големина:
>176
Боја:
Лила

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за девојчиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава јакна, за девојче над 14 години или за возрасни големина М. Во одлична состојба.

Потврден огласувач
 Даниела Николова