Број на оглас: 3865366
Објавен на: 13.05.2021, 21:46
1 / 2

tach za tablet 10 "

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Останато
Големина на екранот:
10" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


prodavam nov tach za 10" tablet za dimenzii javete se na 075/33-77-66