Број на оглас: 3865250
Објавен на: 05.05.2021, 09:54
1 / 12

Citroen C3 Entreprise - 1.4HDI - 55KW (68HP) - Diesel

6.190 € 6.490 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6
AutoZentrum
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen C3 Entreprise - 1.4HDI - 55KW (68HP) DIESEL
УВЕЗЕНА ОД ЕУ
Менувач: Рачен
Гориво: Дизел
Боја: Бела
Година на производство: 2015
Прва регистрација: 11.08.2015
Поминати километри: 150.200
100% гаранција на километри
Оригинална сервисна книшка
Претходни сопственици: 1

Цена: 6490 еур.