Број на оглас: 3865120
Објавен на: 10.05.2021, 22:28
1 / 8

FORD FIESTA 2015 *TOP SOSTOJBA*

7.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2015
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fiesta TREND 2015 god 1.25 Benzin/plin
Od oprema voziloto poseduva:
-Klima;
-ABS;
-CD radio MP3 so komandi na volan
-WMA,USB, AUX;
-Centralno zaklucuvanje;
-Elektrika na prozori i retrovizori;
-Paten kompjuter;
-TPMS senzori za sledenje na vozduh vo pnevmaticite;
-Kozen volan;
-Retrovizori i racki vo boja na karoserija;
-Alufelni BORBET original ford so 4 novi gumi;
-Registracija cela godina;
-Plinskiot ured ima uste 1 godina garancija.
-Napraveni golem i mal servis.