Број на оглас: 3864772
Објавен на: 04.05.2021, 19:33
1 / 12

Mazda 6 MZR-CD 2.2 136kw/185ks 2010g

6.999 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
136 kw / 185 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda 6 MZR-CD 2.2 136kw na lance
Start stop sistem
Senzori za parkiranje
Senzori na svetla
Senzori na retrovizori
Senzori na sedla
Senzori za prestignuvanje
Senzori za pretenje na mrtov agol
Senzor za dozd
Dvozonska klima
El.podesuvanje na sedla so tri memorii
El.retrovizori
Avtomatsko zatemnuvanje na retrovizori
Bord kompjuter
Avtomatsko vklucuvanje na svetlo vo krivina
Greaci na sedla
Kozen enterier
Beskontaktno otklucuvanje
BOSE fabricko ozvucuenie mp3 sadzre so 6 cedea,blutut,aux
Dve dalecinski za otklucuvanje
Komandi na volan
Tempomat
Podesuvanje na volan
Smeneto ulje filtri
218000 km pmlinati
Kolata e odlicna moze da se vidi I proba vo seko vreme