Број на оглас: 3864527
Објавен на: 05.05.2021, 00:18
1 / 4

Yugo Skala 55

800 € Цената не е фиксна
Марка:
Zastava
Модел:
Yugo
Година:
1991
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.11625
Сила на моторот:
10000 kw / 13596 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


91godina...registrirana cela godina... Nov akumulator.. Novi gumi.. 072 209 951