Број на оглас: 3864385
Објавен на: 08.05.2021, 22:30
1 / 10

Caddy Maxi 1.6 TDI 2011

7.300 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Caddy
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Caddy Maxi 1.6 TDI 2011 godina. 75kw,. 105KS vo odlicna sostojba i prv gazda.
Golem servis napraven pred 6 meseci. Kupen od AL&DO Ohrid.
Tel. Kont. 070559088
Sokol