Број на оглас: 3861317
Објавен на: 09.05.2021, 18:51
1 / 11

se prodava stan 88 kvadrati

По Договор
Број на соби:
3,5
Квадратура:
88 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2020
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
pirinska

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo novata zgrada na ulica pirinska koja ke bide pustena vo april. zgradata e na 5min od trgovskiot centar
Stanot ima 2 spalni od koi ednata ima intimno kupatilo, hodnik,golema dnevna so trepezarija, uste edno kupatilo i 2 terasi. Stanot ima kujna i 2 klimi
stanot se naoga na prvi kat, se prodava so garazno mesto od 16 kvadrati no ima mesto za 2 koli poradi mestopolozbata.
076205809