Број на оглас: 3861138
Објавен на: 05.05.2021, 13:31
1 / 8

Alfa 156 1.9jtd 2003god moze zamena

2.300 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kompretno servisirana
od oprema poseduva
el.na prozori
Radio Pioneer so CD i USB
klima dvozonska
komandi na volan
kozen enterier odlicno socuvan,
12 airbaga,ABS,ESP