Број на оглас: 3860209
Објавен на: 09.05.2021, 12:27
1 / 10

Renault Megane 1.6 16V

2.800 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
75000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Renault megane vo odlicna sostojba pali vozi, redovno servisirana vo Avto Cajka moze da se vide i proba vo sekoe vreme