Број на оглас: 3859542
Објавен на: 04.05.2021, 21:08
1 / 2

Ekstra cena za se komplet Golf Audi Seat Passat

12.194 € 12.195 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Друг модел
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za golf 4
Passat 1.9
Seat 1.9tdi 90ks
Audi a 4 1.9tdi 90ks
078-324-075