Број на оглас: 3859435
Објавен на: 10.11.2021, 12:27
1 / 1

Zica za co2 aparat koj raboti bez gas

500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


Zica za co2 aparatite sto rabotat bez gas
Koturcinjata se od pola kilo
0.6
0.8
0.9
1.0