Број на оглас: 3858442
Објавен на: 14.02.2021, 17:38

СЕ ПРОДАВА НИВА ( ИТНО ИТНО ИТНО )

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2500 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во месноста МАЛОВОДЕНИК, на излезот од Прилеп кон Битола.
Телефон за контакт 072/313-741 Давид
Имотен лист број: 784
Кат.парцели број: 594 и 595