Број на оглас: 3858297
Објавен на: 08.05.2021, 10:40
1 / 12

Ford Fiesta 1.4TDCI

2.900 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fiesta 2006 godina Redizajn
Motor 1.4TDCI 50kw 68ks
Kilometri - 100,000
Registrirana
Zatemneti stakla pozadi
Bandasi 16 so 4 novi gumi M+S
Kolata e vo top sostojba stegnata maksimum.
Perfektna kola za vo grad i za pocetnici.
Komandi na volan, el stakla napred , el retrovizori original radio klima.
Kontakt 078 525 923 077 587 707