Број на оглас: 3858136
Објавен на: 05.05.2021, 03:26
1 / 10

Nissan X-trail 2.2dci 4x4 moze zamena

5.300 €
Марка:
Nissan
Модел:
X-Trail
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
84 kw / 114 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Moze zamena
2004
2.2 dizel (nissan motor)
4 novi zimski gumi
Panorama krov
4el. Stakla
4x4
6 brzini
Kuka
Klimatronik
Kozen volan so komandi