Број на оглас: 3858126
Објавен на: 06.05.2021, 13:37
1 / 9

BMW 316D FACE LIFT 115KS ,,ENTERIERAUTO,,🚘

7.599 € 7.650 €
Марка:
BMW
Модел:
316
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


EKSTRA POPUSTI..🚘🚘🚘🚘🚘
NOV UVOZ🚘🚘🚘🚘
INFO 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55
PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA
FUL OPREMA
1995cm 85kw 115ks 6+R STEPEN RAČEN MENUVAČ