Број на оглас: 3858036
Објавен на: 06.05.2021, 00:52
1 / 1

novi logitech g233 headset so 2 godini garancija

2.200 МКД

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Вид на оглас: Се продава


novi logitech g233 headset so 2 godini garancija za taa cena dobibate odlicen bass i zvuk i dr 3500 den se kupeni