Број на оглас: 3857648
Објавен на: 05.05.2021, 00:54
1 / 10

Bmw 530D Xdrive 2008 facelift Cobra menjac Reg+Zln

11.599 € Цената не е фиксна 11.600 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
173 kw / 235 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava bmw 530D Xdrive 4x4 2008G cobra menjac STEPTRONIC 235HP donesen od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 servisiran komplet VO BMW GARAGE 170... km so servisna kniska
OD oprema poseduva
DYNAMIC STABILYTY CONTROLL✅
START STOP ✅
NAVIGACIJA ✅
Touch Radio✅
GREACI NA SEDISTE✅
MASAZA NA SEDISTE ✅
KOZNI SEDISTE✅
Memory Na sediste ✅
Recaro Sediste So struja✅
Greaci na retrevizori ✅
Senzor Za Dozd ✅
XENON✅ BIXENON✅
adaptive crouise controll ✅
AUX FABRICNO✅
USB Fabricno ✅
CD CHARGER 8X✅
NOVI GURTNI✅
Novi diskovi✅
BANDASI 17 SO NOVI GUMI zimski 2020 ✅
ZA POVEKE INFO NA TEL 071 424 342 VREDI DA SE VIDI MOZE I ZAMENA