Број на оглас: 3856876
Објавен на: 25.09.2021, 01:25
1 / 3

Se prodava Scania

4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Scania R420 124L
Euro3,2002god
Dobra sostojba
Moze zamena za kola