Број на оглас: 3856872
Објавен на: 04.05.2021, 17:29
1 / 4

Lift za Vozila 3.5 t donesen od Ch

69 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Вид на оглас: Се продава


Liftot e donesen od ch i e malce koristen diga 3.5t moze da se vide vo sekoe vreme