Број на оглас: 3856783
Објавен на: 05.05.2021, 10:10
1 / 8

MERCEDES VITO 2.2 cdi

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Uvoz od svajcarija,god 2002,ful oprema ,registrirano,so novi gumi ,kombeto e kako za svoja dusa kako sega da e kupeno od salon,2.2 cdi, 110.Informacii na tel.070-212-156 Ljupco