Број на оглас: 3856643
Објавен на: 04.05.2021, 22:36
1 / 12

Peugeot 308 - Blue Lease - Executive Pack 1.6 BlueHDi

7.960 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
308
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6
AutoZentrum
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 308 - Blue Lease - Executive Pack 1.6 BlueHDi 88KW (120HP) | DIESEL
УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
Менувач: Рачен
Гориво: Дизел
Боја: Црна
Година на производство: 2015
Прва регистрација: 28.12.2015
Поминати километри: 189.180
100% гаранција на километри
Оригинална сервисна книшка
Претходни сопственици: 1
Два оригинални клуча
Дополнителна опрема:
Сензор за дожд
Сензор за светла
Автоматско подесување на волан
Паркинг сензори
Задна камера
Навигација
Комплетен сончев кров .....