Број на оглас: 3856366
Објавен на: 08.05.2021, 00:30
1 / 2

Kuca vo centar na samo 200m od plostad

По Договор
Број на соби:
8
Квадратура:
2 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Дуплекс - Лепена куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
65
Година на реновирање:
2008
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
Kiro spandjov be 21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kuka na dva sprata so podrum I pomosni prostorii.od koi prviot sprat e napraven dukjani .vtoriot sobi,prviot sprat e sozidan od kamen,vtoriot od pecena polna cigla.