Број на оглас: 3856338
Објавен на: 04.05.2021, 19:29
1 / 6

VW POLO 1.4 14V 2001/DELOVI

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.4 16V 55KW/75KS 2001 GOD/IMA SE STO VI TREBA/MOTOR MENJAC VO EXTRA SOSTOJBA/EFTINO