Број на оглас: 3855912
Објавен на: 03.05.2021, 23:08
1 / 12

SEAT IBIZA 1.4 TDI "PANORAMA" 2010GOD FABRIKA!!!

5.450 € 5.650 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


...SEAT IBIZA 1.4 TDI "PANORAMA" 2010GOD 133 000KM SO NOTARSKA GARANCIJA!!!


...REGISTRIRANA CELA GOD!!!

...KOMPLET SERVISIRANO PRED 1000KM!!!

...NOVI ZIMSKI GUMI 2020GOD...

...VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO MNOGU VISOKO NIVO NA OPREMA!!!

INF:071/444/345