Број на оглас: 3853346
Објавен на: 08.05.2021, 11:04
1 / 8

FORT MONDEO 20. TDI

По Договор
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
99 kw / 135 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ford mondeo
Ot oprema poseduva 2 kluca original
Greaci na sedišta greaci na šofer šajmna
Na retrovizori 4 elektricni stakla komandi na volan so servisna kniška so realni kilometri
Za poveke info na tel
075 491 594 EROL