Број на оглас: 3853133
Објавен на: 18.09.2021, 13:36
1 / 11

Се продава

12.600 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 280
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Повеќе информации на тел. Цена по договор