Број на оглас: 3853105
Објавен на: 04.05.2021, 14:55
1 / 4

Volvo f12 vlekac

1 € 3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Volvo f12 vlekac motor menjac ekstra 380 pali vozi