Број на оглас: 3851367
Објавен на: 11.04.2021, 20:35
1 / 8

SADNICINJA MALINI!!! POLANA-MESECARI!!

20 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на растенија

Вид на оглас: Се продава


PRODVAME SADNICI MALINI SUPER SORTA POLANA-MESECARI. MALINITE IMAAT ROD OD MESEC JULI DO PRVIOT MRAZ.
PRAKJAME PO KARGO
30 DENARI SADNICE
TELEFON ZA NARACKI 077/646-483