Број на оглас: 3850815
Објавен на: 21.10.2021, 12:14

SE PROFAVA

1 €
Број на соби:
4
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
150 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1982
Година на реновирање:
1986
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
ILINDENSKA 8 valandovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


HITNO SE PRODAVAAT DVE KUJKI VO VALANDOVO
UL.ILINDENSKA BR.8
CENA PO DOGOVOR
TEL ZA KONTAKT
078 430 802
078 430 802