Број на оглас: 3850024
Објавен на: 04.05.2021, 23:07
1 / 5

Игри за PS3 како нови

350 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат игри за PS3 зачувани како нови, секоја по цена од 300 денари. Сите заедно 1000 денари.

Потврден огласувач
 Даниела Николова