Број на оглас: 3849871
Објавен на: 05.05.2021, 16:00
1 / 10

FORD FOKUS

3.600 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


fokus 20 tdci dizel gjia verzija full oprema
tel 070838127