Број на оглас: 3849858
Објавен на: 30.09.2021, 11:01
1 / 2

hyundai akcent DELOVI

1 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Accent
Година:
11624
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima se po kestra cena