Број на оглас: 3849648
Објавен на: 04.05.2021, 17:15
1 / 12

VW passat 1.9tdi 96KW

2.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba,realna kilometraza