Број на оглас: 3848738
Објавен на: 08.05.2021, 13:23
1 / 12

VW Passat 4 motion (4x4)

1.800 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava VW Passat 2.5 V6 4 motion (4x4) 110kw ili 150hp Automatic! So visoko nivo na oprema.
Voziloto e servisirano, redoven servis napraven so site filtri, preden trap kompletno smenet.
4 Novi zimski gumi 205/70/15.
Za Kesh extra cena!
Mozna zamena so realni ponudi...

Povekje info:
Teodor: 078 988 610