Број на оглас: 3848186
Објавен на: 09.05.2021, 10:17
1 / 6

Земјиште за деловен простор

По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на ул. Орде Тутески.
Цена по договор