Број на оглас: 3848059
Објавен на: 06.10.2021, 12:31
1 / 12

Touran 1.6 diz 6 brz 2012

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Touranot e maksimalno socuvano so skoro ful oprema
Sedista 7