Број на оглас: 3847998
Објавен на: 04.05.2021, 21:01
1 / 3

Autoradio za golf 5/6

4.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Radioto e kako novo...raboti perfektno..i CD çita mnogu ubo