Број на оглас: 3847152
Објавен на: 06.05.2021, 17:35
1 / 12

Hyundai ix35 2.0crdi 4x4 panorama kupen od mk

11.000 € Цената не е фиксна 11.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Hyundai
Модел:
ix35
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Hyundai ix35 2.0 CRDI 4x4
Godina na proizvodstvo 2010,
Prva registracija Mart 2011
2.0 CRDI - 135 kw(184 ks)
Kupen od Avto Cajka Tetovo
2 kluca - Smart Key
2 para gumi zimski i letni
Kozni sedista so greaci na site sedista
Android sistem + navigacija + kamera
Parking senzori nazad/parking kamera
Soncev pokriv - panorama
Registriran do 12 mesec 2021
Redovno servisiran
Kupen od prv gazda
Vo odlicna sostojba
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme vo Kavadarci
Zamena za jeep/kola nad 2015 god !!!