Број на оглас: 3846949
Објавен на: 16.10.2021, 13:00
1 / 12

Maserati Ghibli V6 3.0 Diesel

По Договор
Марка:
Maserati
Модел:
Ghibli
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
65000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.11625
Сила на моторот:
202 kw / 275 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Maserati Ghibli proizvedena 2015 godina so pominati 64.500 km!
Servisirana vo ovlasten servis Maserati do posleden kilometar!
Kolata poseduva NAJFULL oprema!
Zimski bandazi i gumi 20 inchi
Novi Letni bandazi i gumi 21 inchi