Број на оглас: 3846405
Објавен на: 07.05.2021, 21:04
1 / 12

Opel corsa 1.2 benzin/plin reg do 01-2022

2.600 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2004
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela god. 1.2 benzin so atestiran plinski ured klima el prozori novi zimski gumi centralno dalecinsko fabricno radio kom.na volan i dr. Za povekje info na tel 078280088