Број на оглас: 3845908
Објавен на: 15.10.2021, 10:03
1 / 3

RENO TWINGO DELOVI

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Twingo
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
43 kw / 58 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se ima motor na kola vo topsostojba