Број на оглас: 3845698
Објавен на: 04.05.2021, 23:07
1 / 2

Масажер за стапала

1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


Масажер за стапала како нов, малку користен

Потврден огласувач
 Даниела Николова