Број на оглас: 3845617
Објавен на: 01.12.2021, 16:47
1 / 6

Куќа на убава локација во Кичево

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
1 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
353 m²
Тип на домот:
Дуплекс - Лепена куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1960
Година на реновирање:
1961
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Љубица Богеска 79

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќа наспроти Хотел ресторан Арабела на широкиот паркинг има нов детален план
П 2,висина 10.2,вцртан објект 19.5×8.,габарит 154.14,вкупна површина за градба
462.42 м2
Цена по договор.
Јане 075-443-400