Број на оглас: 3845442
Објавен на: 12.05.2021, 22:26
1 / 12

Audi A4

8.700 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so ful oprema se si rabote do posledno kopce napraven servis pred nekoi den I e vo odlicna sostojba moze proba vo sekoe vreme.novi zimski gumi staveni 13-02 - 2021 znaci ima I letni I zimzki gumi. Bez zameni samo kes.