Број на оглас: 3845301
Објавен на: 04.05.2021, 17:15
1 / 10

Audi A6 3.0 TDI quattro

6.300 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 TDI quattro,realna kilometraza bez zabeleski.
Redoven servis pred 2000 km
Carinena do registracija.