Број на оглас: 3845295
Објавен на: 04.05.2021, 21:58
1 / 9

opel zafira 1.9 cdti 120 ks

3.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo top sostojba
uvezena e od svajcarija pred 3godini
full opremena i se raboti na nejze
registrirana do 10-ti mesec 2021
bez zameni