Број на оглас: 3843998
Објавен на: 05.05.2021, 21:08
1 / 10

Pegeot 307 20hdi 2004god servisirano komplet so novi gumi

2.666 €
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis napraven pred 10 iljadi 4 novi gumi nov akumolator kolta e staklo moze zamena ma mercedes c 2000 2005god tel za kontak 071326917 krste