Број на оглас: 3843616
Објавен на: 08.05.2021, 08:30
1 / 7

Nokia N95 prfekten

40 € Цената е фиксна 50 €
Марка:
Nokia
Модел:
N95
Боја:
Silver
Интерна меморија:
4 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Nokia N95 vo perfektna sostojba