Број на оглас: 3842614
Објавен на: 29.09.2021, 02:33
1 / 5

ASUS Gamer GTX1060

30.900 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Производител:
ASUS
Xaрд диск HDD:
1 TB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MOZNA ZAMENA SO VASA DOPLATA
Asus FX502VM
⚫ Intel Core i7 7700HQ 3.8GHZ
⚫ NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
⚫8 GB RAM
⚫ SSD 256GB + HDD 1TB